Інтерфакс-Україна
15:42 22.01.2026

На підконтрольну Україні територію повернули трьох дітей – Прокудін

1 хв читати
На підконтрольну Україні територію повернули трьох дітей – Прокудін

На підконтрольну Україні територію повернули трьох дітей та повнолітню особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Їм - від 12 до 17 років. Серед врятованих – 12-річна дівчина, до дому якої приходили російські військові з обшуком після доносу про те, що нібито родина зберігає український прапор. Окупанти намагалися з’ясувати, чи підтримує родина ЗСУ. На щастя, тепер всі вони перебувають у безпеці та отримують необхідну допомогу", - написав Прокудін в телеграм-каналі.

Він додав, що порятунок відбувся за сприяння благодійної організації "Save Ukraine" у межах ініціативи президента України Bring Kids Back UA.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" спрямував додаткові ремонтні бригади в Київ на допомогу енергетикам

Зеленський: Найближчі тижні будуть активними в роботі з нашими партнерами – як і завжди, потрібні результати

Франція працює над ремонтом радару до SAMP/T для України - міністерка оборони

На Дніпропетровщині через ворожі атаки постраждали троє людей – ДСНС

НР "Енергоатома", ймовірно, вирішуватиме питання його керівництва після вивчення діяльності компанії та процедури – глава НАЕК

За перші вихідні лютого від отруєння чадним газом загинули 4 людей, 25 постраждали – ДСНС

В Києві було чути вибухи, працювала ППО

Працевлаштовано в Європі 57% українців: попереду – Естонія та Угорщина, позаду – Швейцарія та Норвегія – ООН

Зеленський анонсував початок виробництва українських дронів у Німеччині до кінця місяця

Законними цілями в РФ є як військові, так і енергетичні об'єкти, – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА