Інтерфакс-Україна
14:14 27.01.2026

Зеленський запросив канцлера Австрії приїхати до України

1 хв читати
Зеленський запросив канцлера Австрії приїхати до України
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з федеральним канцлером Австрії Крістіаном Штокером, якого запросив в Україну та обговорив із ним енергетичну ситуацію.

"Запросив пана канцлера приїхати до України, щоб продовжити наш діалог уже під час особистої зустрічі", - написав Зеленський у телеграм-каналі у вівторок.

Президент також подякував Австрії за фінансову допомогу минулого тижня на підтримки українського енергетичного сектору. Під час розмови сторони обговорили й інші способи підтримки енергосистеми України.

"Також я поінформував про тристоронні зустрічі української, американської та російської делегацій в Еміратах минулого тижня. Передусім сторони обговорювали військові питання, але також говорили про гарантії безпеки. Вступ України до Євросоюзу є однією з ключових безпекових гарантій не лише для нас, а й для всієї Європи. Адже спільна сила Європи можлива, зокрема, і завдяки українському безпековому, технологічному та економічному внескам", - зазначив глава держави.

За його словами, саме тому мова йде про конкретну дату – 2027 рік, і Україна розраховує на підтримку цієї позиції з боку партнерів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді створюють робочу групу для імплементації в законодавство Європейського акту зі свободи медіа

Знайдено тіло третьої загиблої людини в Одесі – МВА

Екснардеп отримав підозру за самовільне захоплення землі вздовж затоки річки Десенка та каналу річки Дарниця – Нацполіція

В Україні в середу на Правобережжі туман, на дорогах – ожеледиця

РФ вдарили по об’єкту "Нафтогазу" на заході України, виробничі процеси зупинено – СЕО

Міносвіти: вже 68 освітніх осередків у 25 країнах світу пройшли верифікацію

В Україні реалізується понад 100 погоджених урядом експериментальних проєктів

На Буковині викрито зловмисників на організації складання іспитів з водіння за допомогою шпигунського обладнання

До двох зросла кількість загиблих в Одесі

СБУ викрила агента ФСБ, який коригував обстріли Полтавщини і поширював фейки про ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА