Інтерфакс-Україна
14:38 15.08.2012

У Міносвіти підготувалися до введення російської мови регіональною: з 2,06 млн підручників 1,9 млн уже російською мовою

2 хв читати
У Міносвіти підготувалися до введення російської мови регіональною: з 2,06 млн підручників 1,9 млн уже російською мовою

У Міністерстві освіти, науки, молоді та спорту не вбачають проблем із забезпеченням підручниками учнів молодших класів після встановлення регіонального статусу російської мови в Одеській області та Криму.

Як повідомив глава відомства Дмитро Табачник на брифінгу в середу, наразі забезпеченість молодших класів необхідними підручниками становить 100%. За його словами, підручники для 11 класів надійдуть повністю в навчальні заклади вже до 21 серпня поточного року.

"З 2 млн 60 тис підручників 1 млн 900 тис у нас російською мовою, тому, я думаю, що проблем не виникне. І якщо будуть якісь проблеми, ми будемо їх вирішувати з педагогами", - сказав він, відповідаючи на запитання про можливе виникнення труднощів у освітньому процесі, з огляду на визначення російської регіональною мовою в Одеській області та в Криму.

Також Д.Табачник поінформував, що практично всі навчальні заклади розпочнуть свою роботу без затримок, повністю готові до початку навчального процесу.

Так, за його словами, кількість дитячих садочків становитиме 16 тис 195, враховуючи також, що у першому півріччі 2012 року відкрито 117 закладів. При цьому, за інформацією місцевих міськадміністрацій, на початок серпня на 94% виконані потокові ремонтні роботи шкільних приміщень. Загалом було заплановано відремонтувати 17 тис 794 школи. Також у 2012 році місцевими державними адміністраціями було заплановано введення в експлуатацію 40 приміщень шкіл, більшість з них будуть відкриті вже до 1 вересня поточного року або ж до Дня Незалежності 24 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп сподівається на допомогу Сі Цзіньпіна у врегулюванні війни в Україні

Зеленський видав указ на виконання рішення РНБО про розробку Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки

Кислиця заявив про прогрес в переговорах про гарантії безпеки для України зі США та європейськими союзниками - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 124 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: Розраховуємо на швидке ухвалення 19 пакета санкцій

Сили оборони просунулися на добропільському напрямку на 3-7 км, знищили 1,3 тис. окупантів

Уряд Естонії запросив консультації з НАТО, а естонське МЗС вручило ноту протесту РФ через чергове порушення повітряного простору

Зеленський: Порушення винищувачами РФ повітряного простору Естонії – системна кампанія проти ЄС і НАТО

Стефанішина обговорила з Келлогом українсько-американські ініціативи, зокрема угоду про дрони

Подружжя загинуло в Гуляйполі внаслідок удару російського дрона по автівці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА