Інтерфакс-Україна
13:42 26.09.2012

В Україні зростання захворюваності на грип та ГРВІ прогнозується на листопад - СЕС

1 хв читати
В Україні зростання захворюваності на грип та ГРВІ прогнозується на листопад - СЕС

Державна санітарно-епідеміологічна служба (ДержСЕС) України прогнозує зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в листопаді поточного року.

"Є попередні прогнози щодо підвищення захворюваності в листопаді. У жовтні ще не планується рання хвиля, яка бувала у нас, виходячи з досвіду моніторингу", - повідомив голова служби Анатолій Пономаренко на брифінгу в Києві в середу.

За його словами, наразі ситуація в країні в частині захворюваності на грип та ГРВІ "стабільна та контрольована".

Присутній на брифінгу заступник міністра охорони здоров'я України Олександр Толстанов зазначив, що система лікувальних закладів, санітарно-епідеміологічних станцій, лабораторій цілком готова до можливості і визначення типу вірусу, і надання відповідного рівня допомоги, необхідного пацієнту.

Окрім цього, розроблено та затверджено перелік медикаментів, які обов'язково мають бути в наявності в лікувальних закладах.

За словами О.Толстанова, в роздрібній мережі перебуває понад 12 млн упаковок ліків, необхідних для надання медичної допомоги під час захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції, серед них понад 2,7 млн упаковок - це вакцини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

У Запорізькому районі зазнали поранень двоє чоловіків через атаку дроном

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни нанесли удари по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло, п'ятеро постраждали

З ТОТ до батька на підконтрольну територію виїхав підліток, повідомив голова ОП

Ще одну посилку із небезпечним вмістом було виявлено під час контрольних заходів у відділенні "Укрпошти", де стався вибух

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА