Інтерфакс-Україна
14:33 27.09.2012

ДСА оцiнила витрати на перекладачiв у судах для реалiзацiї мовного закону в 16 млн грн

1 хв читати
ДСА оцiнила витрати на перекладачiв у судах для реалiзацiї мовного закону в 16 млн грн

Державна судова адмiнiстрацiя (ДСА) звернулася до прем'єр-мiнiстра Миколи Азарова з проханням збiльшити на 16 млн грн фiнансування з державного бюджету перекладачiв у структурi судiв для реалiзацiї положень закону "Про засади державної мовної полiтики".

Як повiдомляється на веб-порталi судової влади, ДCА подала до Кабiнету Мiнiстрiв проект змiн до додаткiв 43, 44, 45, 46, 47 до постанови уряду "Про упорядкування структури та умов оплати працi працiвникiв апарату органiв виконавчої влади, органiв прокуратури, судiв та iнших органiв" (№268) вiд 9 березня 2006 року в частинi визначення розмiру посадових окладiв для перекладачiв.

Це звернення обумовлене необхiднiстю реалiзацiї ст. 14 закону "Про засади державної мовної полiтики", яка визначає, що в межах територiї, на якiй поширюється регiональна мова, сторони можуть здiйснювати провадження та подавати письмовi процесуальнi документи i докази регiональною мовою без додаткових витрат для сторiн процесу.

"Отже, для реалiзацiї вiдповiдних положень закону України "Про засади державної мовної полiтики" виникає необхiднiсть передбачити у структурi судiв посади перекладача, що, у свою чергу, потребує додаткового фiнансування з державного бюджету України в сумi близько 16 млн грн", - зазначено в повiдомленнi.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США розглянуть нові обмеження проти РФ через посилення обстрілів українських міст - міністр фінансів

Жовква обговорив із делегацією Норвегії фінансування виробництва українських дронів

Зеленский обсудил с лидерами коалиционных фракций Бундестага финансовую, оборонную поддержку и дипломатию

Підліток постраждала через удар ворожого БпЛА по прикордонній громаді Чернігівщини

Зеленський: Ірландія готова зробити внесок у гарантування безпеки для України

Зеленський і Рютте планують зміцнити позиції цієї осені

Апеляційний суд скасував вирок сторожу, який не відкрив укриття у поліклініці Деснянського району

Зеленський: У четвер на засіданні "Коаліції охочих" обговоримо підготовлені пункти гарантій безпеки

У центрі Києва вшановують памʼять Парубія

На позачерговому засіданні Ради Україна-НАТО союзники запевнили Київ у підтримці в протидії російському терору

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА