Інтерфакс-Україна
14:59 28.09.2012

Винуватцеві вибуху 4 вересня в житловому будинку в Харкові пред'явлені обвинувачення

2 хв читати

Прокуратура Харківської області встановила причини вибуху в житловому будинку на вул.Слинька, який стався 4 вересня в Харкові, і пред'явила обвинувачення винному.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба відомства, обвинувачення у порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинили матеріальну шкоду в особливо великому розмірі та інші тяжкі наслідки, за ч.2 ст. 270 Кримінального кодексу України пред'явлено 25-річному жителю Харкова.

Встановлено, що цей молодий чоловік у ніч з 3 на 4 вересня перебував у квартирі № 10 на третьому поверсі 9-поверхового житлового будинку на вул. Слинька, 2-Б у Харкові.

"Діючи злочинно недбало, він залишив без нагляду включену газову плиту. Хлопець прийшов до будинку на прохання квартиронаймачів, щоб доглянути за домашніми тваринами. Згідно з висновками експертиз, причиною НП став витік газу через відкриті конфорки газової плити і духовки", - йдеться в повідомленні.

Близько 10:40 4 вересня газоповітряна суміш загорілася. Згодом стався вибух, унаслідок якого постраждали жителі, а самому будинку завдано значної шкоди.

Як повідомлялося, вранці 4 вересня в житловому будинку на вул. Слинька в Харкові стався вибух, у результаті якого постраждали п’ятеро осіб. Матеріальний збиток становив 18,12 млн грн. Слідче управління прокуратури Харківської області порушило кримінальну справу за ч.2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Надалі справу було перекваліфіковано на ч.2 ст. 270 КК України.

Обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА