Інтерфакс-Україна
18:39 28.09.2012

Нардепи-опозиціонери влаштували провокації в лікарні, де лікується Тимошенко, - пенітенціарна служба

2 хв читати

Представники об'єднаної опозиції "Батьківщина" влаштовували провокації в ЦКЛ №5 (Харків) та вимагали проведення наради в палаті засудженої екс-прем'єра України Юлії Тимошенко, повідомили в прес-службі Державної пенітенціарної служби України (ГПтС).

У прес-службі відомства зазначили, що голова Ради об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк, голова центрального виборчого штабу об'єднаної опозиції Олександр Турчинов і заступник голови партії "Батьківщина" Григорій Немиря намагалися пошкодити двері, завдаючи ударів по ним руками і ногами. На прохання співробітників пенітенціарної служби та медичного персоналу ЦКЛ не порушувати спокою в лікарні вони не реагували.

У ДПтС зазначили, що у свою чергу Ю.Тимошенко відмовлялася залишатися в палаті та заявляла про свої наміри постійно перебувати в коридорі. Вона також погрожувала співробітникам ДПтС у разі, якщо їй не дозволять провести партійну нараду в лікарні, відмовитися від усіх реабілітаційних процедур і від виконання рекомендацій німецьких лікарів.

"У зв'язку з цим ДПтС України вважає за необхідне поінформувати суспільство про ці провокації, аби уникнути чергових неправдивих заяв на нашу адресу від народних депутатів БЮТ", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Як повідомлялося, 28 вересня прес-служба Пенітенціарної служби повідомила, що Керівництво Качанівської виправної колонії не дозволило Ю.Тимошенко зустрітися з представниками опозиції А.Яценюком, О.Турчиновим та Г.Немирею.

У пенітенціарній службі роз'яснили, що на підставі чинної нормативно-правової бази надання побачень із засудженими, які проходять курс лікування в стаціонарних умовах, на період лікування призупиняється. Право на спілкування з засудженими мають лише адвокати та медичний персонал.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд планує скасувати обов'язкове підписання актів виконаних робіт при безготівковому розрахунку за них - Свириденко

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до 15 – ОВА

Посилення відповідальності військових за непокору виключено з проєкту закону в результаті консультацій Міноборони й комітетів ВР

Одна людина загинула внаслідок атаки ворога у Сумській області - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Одна загибла і четверо постраждалих через ворожі обстріли у Харківській області – прокуратура

Озброєння Сил оборони на 60% - українського виробництва

Зеленський анонсував тиждень активної взаємодії з партнерами України

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до трьох

Одна людина отримала поранення внаслідок атаки російських БпЛА по Запоріжжю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА