Інтерфакс-Україна
13:03 02.10.2012

Генсек Ради Європи схвалює скасування українським парламентом законопроекту про наклеп - заява

1 хв читати

Генеральний секретар Ради Європи Торбйорн Ягланд схвалює скасування Верховною Радою України законопроекту про криміналізацію наклепу.

"Я вітаю той факт, що законопроект про криміналізацію відповідальності за наклеп було відкликано у Верховній Раді України. Наклеп є предметом для законного занепокоєння, але криміналізація відповідальності - це неправильна відповідь", - ідеться в заяві генсека РЄ, переданій у вівторок у Страсбурзі.

Т.Ягланд закликав українську владу до діалогу з організаціями засобів масової інформації, громадянського суспільства та всіх політичних сил для того, щоб "домовитися про громадянські засоби, які забезпечать належний захист від наклепів без втручання у свободу висловлювання".

Як повідомлялося, Верховна Рада України 349 голосами у вівторок ухвалила рішення про скасування прийнятого раніше в першому читанні проекту закону "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність і ділову репутацію людини".

У першому читанні законопроект було ухвалено 18 вересня. У ньому пропонувалося доповнити Кримінальний кодекс України статтею 145-1 "Наклеп".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські союзники мають намір звернутися до ЄС за мільярдними кредитами на купівлю зброї для України - ЗМІ

Путін піде на переговори хіба що під впливом значних перемог України на полі бою – ISW

Ті, в Росії, хто сумнівається в серйозності намірів Трампа припинити війну, помиляються - Грем

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих ударних БпЛА в Сумській області – ОВА

Кабмін перепризначив Постоловську заступником міністра соціальної політики, сім’ї та єдності

Кабмін призначив Єрмоличева першим заступником, Самоненка - заступником міністра фінансів, а Бочка - держсекретарем Мінфіну

Кабмін призначив Башлика, Висоцького і Перелигіна заступниками міністра економіки

Уряд призначив Бережну тимчасовою виконувачкою міністерки культури та стратегічних комунікацій

Україна уже представляє партнерам документ щодо потреб у фінансуванні виробництва дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА