Інтерфакс-Україна
17:17 05.10.2012

Стосовно начальника та головного інспектора митного поста "Керч" відкрито кримінальну справу

1 хв читати

Прокуратура Криму за матеріалами кримського главку СБУ порушила кримінальну справу стосовно начальника та головного інспектора митного поста "Керч" Кримської митниці, яким інкримінують зловживання службовим становищем під час митного оформлення товарів.

"З'ясувалося, що митники занизили вартість імпортованого пального, внаслідок чого до бюджету недонараховано податків та зборів на суму понад 150 тис. грн", - повідомляє в п'ятницю прес-служба прокуратури автономії.

За даними відомства, у справі триває досудове слідство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп не виключає участі США у зустрічі представників України й ЄС 13 грудня

Орбан хоче підстрахуватися президентською посадою на випадок програшу "Фідес" на парламентських виборах - ЗМІ

Урсула фон дер Ляєн закликала Трампа не втручатися в європейську демократію – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

Американський план передбачає вихід військ РФ з Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА