Інтерфакс-Україна
15:22 09.10.2012

Опозиційні сили до 15 жовтня мають шанс узгодити кандидатів-мажоритарників - Яценюк

2 хв читати
Опозиційні сили до 15 жовтня мають шанс узгодити кандидатів-мажоритарників - Яценюк

Об'єднана опозиція "Батьківщина" готова до переговорів та ухвалення конкретних рішень про погодження єдиних кандидатів на одномандатних округах із партією "УДАР Віталія Кличка", заявив голова Ради Об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк.

Відповідаючи на запитання журналіста на прес-конференції в Миколаєві про перебіг переговорів про узгодження мажоритарних кандидатів з партією "УДАР", А.Яценюк нагадав, що ще півроку тому Об'єднана опозиція зверталася до всіх політичних сил із закликом сформувати єдиний список мажоритарних кандидатів.

"У результаті нам вдалося об'єднати вісім партій під прапором Об'єднаної опозиції. Нам вдалося домовитися з дев'ятою партією - це ВО "Свобода"- про висунення за одномандатними округами єдиних кандидатів", - цитує слова політика прес-служба партії "Фронт змін".

"Правда, нам не вдалося домовитися з іншими. Але це не означає, що ми втратили шанс. У нас є ще час до 15 жовтня", - додав він.

А.Яценюк зазначив, що Об'єднана опозиція готова зробити все для того, щоб не дозволити Партії регіонів отримати більшість у новому складі Верховної Ради.

"Ми готові до переговорів заради майбутнього України. І не просто до переговорів, але і до ухвалення конкретного рішення. У нас все готово для ухвалення цього рішення", - наголосив він.

За словами А.Яценюка, наразі проводяться 33 соціологічні дослідження в округах, які "викликають певні спірні моменти, для того, щоб з'ясувати, хто є беззаперечним лідером в окрузі".

Раніше заступник керівника виборчого штабу партії "УДАР" Ростислав Павленко заявив, що Об'єднана опозиція "Батьківщина" і партія "УДАР" оголосять узгоджених кандидатів-мажоритарників за 12 днів до завершення виборчої кампанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перша черга проєктів Американсько-українського інвестфонду вже формується - Свириденко

Велика Британія скликала "Рамштайн", щоб посилити реагування на агресію Путіна в Україні та вторгнення в Європу

ДТЕК обіцяє повернути світло всьому Києву в найближчі години

ЄБРР готує додаткові EUR500 млн для термінових закупівель газу "Нафтогазом" – Kyiv Post

Трамп заявив, що предметом обговорення під час зустрічі з Зеленським в п'ятницю буде надання ракет Tomahawk

Свириденко й Домбровскіс обговорили фінансову підтримку України й імплементацію нового механізму репараційних позик

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

У деяких районах Києва зникло світло через проблеми на одному з енергооб’єктів, викликані перенавантаженням мережі – влада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА