Інтерфакс-Україна
13:28 17.10.2012

Мiнiнфраструктури має намiр ввести безконтактнi залiзничнi квитки

1 хв читати
Мiнiнфраструктури має намiр ввести безконтактнi залiзничнi квитки

Мiнiстерство iнфраструктури України має намiр ввести безконтактнi залiзничнi квитки.

Як повiдомив вiце-прем'єр мiнiстр-iнфраструктури Борис Колеснiков журналiстам у середу, необхiднiсть продажу залiзничних квиткiв у безконтактнiй формi зумовлена розвитком сучасних технологiй, а також необхiднiстю боротьби зi спекуляцiєю.

Вiце-прем'єр також повiдомив, що в рамках боротьби зi спекулянтами-перекупниками з початку весняного розкладу залiзничного сполучення планується ввести новi нормативи повернення за невикористанi квитки.

Так, при поверненнi квитка менше нiж за три години до вiдправлення поїзда планується повертати 50% вартостi, а пiсля вiдправлення поїзда - лише 10%.

При цьому Б.Колеснiков наголосив, що українцi мають звикати завчасно планувати свої поїздки.

Вiн зазначив, "що в життi всяке, звiсно, може трапитися, але якщо планувати поїздку завчасно, ви вже зараз можете подивитися, що за 45 днiв до вiдправлення в залiзничних касах є квитки".

Як повiдомлялося, Державна адмiнiстрацiя залiзничного транспорту України ("Укрзалiзниця") має намiр у жовтнi поточного року завершити роботи з переходу на продаж електронних пасажирських квиткiв. Планується, що придбаний через Iнтернет квиток не потрiбно буде роздруковувати в касi й за ним можна буде вiдразу здiйснювати посадку в поїзд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА