Інтерфакс-Україна
13:33 17.10.2012

Час руху швидкiсних поїздiв планується скоротити на 15-25 хвилин - гендиректор "Укрзалiзницi"

1 хв читати

Час руху швидкiсних поїздiв за наявними маршрутами передбачається скоротити на 15-25 хвилин, повiдомив гендиректор "Укрзалiзницi" Володимир Козак.

"Ми бачимо, що вже найближчим часом ми прискоримо кожен напрямок цього поїзда вiд 15 до 25 хвилин", - сказав В.Козак у середу журналiстам у Харковi.

Вiн зазначив також, що "Укрзалiзниця" розглядає запуск швидкiсних потягiв за новими напрямами.

"Можуть бути i Днiпропетровськ, i Сiмферополь, i Одеса, i напрямок на Львiв через Вiнницю i Тернопiль, - усi цi варiанти розглядаються, i втiлюватимемо їх у життя", - сказав В.Козак.

Коментуючи ситуацiю з поломками та запiзненнями високошвидкiсних поїздiв, В.Козак зазначив, що їх вiдхилення вiд графiка зменшується щомiсяця, i пообiцяв вийти на 100-вiдсоткове виконання графiка руху найближчим часом.

"Над цим ми постiйно працюємо. Якщо в липнi виконання графiка швидкiсних поїздiв становило 75%, у серпнi - 84%, то у вереснi - вже 95%. Я вважаю, ми найближчим часом вийдемо на 100-вiдсоткове виконання графiка швидкiсних поїздiв", - сказав В.Козак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Газопостачання 17 населених пунктів у Закарпатській області під загрозою через аварійний стан газопроводу – ОДА

Попередньо одного цивільного травмовано внаслідок ворожого удару по житловому будинку в Запоріжжі - ОВА

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

До України надійшли перші 78 з понад 300 промислових котлів від Італії - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА