Інтерфакс-Україна
13:50 17.10.2012

У Кіровограді відкрили реконструйований театр

1 хв читати

Реконструйований обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Кропивницького відкрили в Кіровограді в середу.

Символічну стрічку перерізали віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко та голова Кіровоградської обладміністрації Сергій Ларін.

Реконструкцію театру було розпочато влітку 2011 року. Після завершення робіт будівля театру стала вдвічі більшою за площею та на 7 метрів вищою.

"Крім того, будівельники встановили сучасну систему кондиціонування та систему комбінованого опалювання", - зазначив під час церемонії відкриття представник будівельної компанії.

У 2012 році Кіровоградський обласний академічний музично-драматичний театр імені М.Кропивницького відзначив 130-річчя з дня заснування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський приїхав у Донецьку область

Нідерланди внесуть до Фонду підтримки енергетики України EUR65 млн

Лондонський аеропорт Хітроу повністю відновив роботу після пожежі на підстанції

Суд визнав протиправним рішення про відмову Порошенку в перетині кордону, повідомив адвокат

Площа українського контролю в Курській області за добу майже не змінилася, є просування ЗСУ в Бєлгородській

Глава МЗС Литви: США вирішили загасити маяк миру, а Європа поки нічого не робить, щоб його знову запалити

Більдт про інтерв’ю Віткоффа: Путін знає, що лестощі діють на Трампа, і використовує вражаючий арсенал

У Києві спостерігається тимчасове погіршення стану повітря

Кількість ворожих ударів по Україні знизилася вперше з вівторка - Генштаб ЗСУ

До трьох зросла кількість жертв і до 12-ти - постраждалих внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя, рятувальні роботи завершені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА