Інтерфакс-Україна
12:11 18.10.2012

Вілфреда Мартенса переобрали президентом Європейської народної партії

1 хв читати

Вілфреда Мартенса (Wilfried Martens) переобрали президентом Європейської народної партії (ЄНП) ще на три роки.

Відповідне рішення було ухвалено під час конгресу ЄНП, який нині відбувається у Бухаресті, повідомляють у партії.

Під час голосування кандидатура В.Мартенса набрала 91% голосів. "Це велика честь - отримати довіру делегатів конгресу очолювати нашу партію ще три роки. У цей важкий для Європи момент із підвищеним почуттям довіри я залишаюся відданим моїй політичній сім'ї та європейському проекту", - заявив він після голосування.

Очікується, що під час конгресу також відбудуться вибори віце-президента, генерального секретаря та скарбника партії.

Членами ЄНП від України є ВО "Батьківщина", Народний рух України та "Наша Україна".

Як стверджують в ЄНП, заявку на приєднання до цієї політичної сили також має намір подати "УДАР Віталія Кличка". Заявку стати спостерігачем в ЄНП у середу від імені "УДАРу" подала Ірина Геращенко.

В.Мартенс був одним із засновників ЄНП у 1976 році й очолює партію з 1990 року. У 1979-1992 рр. обіймав посаду прем'єр-міністра Бельгії. У 1994-1998 рр. був депутатом Європарламенту, очолював групу ЄНП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА