Інтерфакс-Україна
14:24 24.10.2012

Дільничні комісії загалом задовільно підготувалися до виборів народних депутатів України - голова спостерігачів від виконкому СНД

2 хв читати

Підготовку до парламентських виборів в Україні на рівні дільничних виборчих комісій можна назвати загалом задовільною, заявив голова місії спостереження за парламентськими виборами від виконкому СНД Володимир Гаркун.

Як повідомляє відділ взаємодії зі ЗМІ секретаріату ЦВК України, про це В.Гаркун заявив під час зустрічі з головою ЦВК України Володимиром Шаповалом.

Так, за словами В.Гаркуна, місія спостерігачів виконавчого комітету Співдружності Незалежних Держав, до якої сьогодні входять понад 270 спостерігачів, розпочала моніторинг парламентських виборів ще 29 вересня. "Ми активно працювали цей період, що дало змогу побувати в 15 областях України та реально оцінити підготовку на місцях на рівні дільничних виборчих комісій", - зазначив він.

"За підсумками вивчення ситуації можу констатувати, що побачене загалом нас задовольнило. Виборчі комісії повністю укомплектовані, ділянки повністю готові, зокрема, методична література є в достатній кількості", - наголосив В.Гаркун.

При цьому він додав: "Зрозуміло, що остаточні висновки ми оформимо після дня голосування. Але вже тепер можна говорити про те, що мають належні можливості для донесення до виборців своїх програм і платформ кандидати й політичні сили".

Голова місії акцентував увагу на тому, що її представники перед початком роботи ретельно вивчили нову законодавчу базу України. На його думку, закон "Про вибори народних депутатів України" загалом відповідає демократичним засадам організації виборів у світі.

В.Шаповал висловив сподівання, що участь місії спостереження від виконкому СНД стане постійним чинником майбутніх виборчих кампаній в Україні, а співпраця триватиме й у міжвиборчий період.

Парламентські вибори в Україні мають відбутися 28 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС

Оперативний резерв росіян зазнав відчутних втрат у Покровську і Мирнограді - Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА