15:05 24.10.2012

Україна не відмовила в реєстрації жодному кандидату в міжнародні спостерігачі - глава МЗС

1 хв читати
Україна не відмовила в реєстрації жодному кандидату в міжнародні спостерігачі - глава МЗС

Українська сторона робить усе необхідне для сприяння роботі міжнародних спостерігачів на парламентських виборах в Україні, повідомив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

На зустрічі з міжнародними спостерігачами та представниками відповідних міністерств і відомств, задіяних у співпраці з місіями спостереження, міністр зазначив, що запрошення міжнародним спостерігачам МЗС направило ще у березні поточного року.

Проте, за словами К.Грищенка, не всі кандидати в спостерігачі своєчасно подали необхідні документи для реєстрації.

"Жодному кандидату в спостерігачі не було відмовлено в реєстрації", - наголосив міністр.

Він поінформував, що в 2012 році кількість міжнародних спостерігачів значно зросла порівняно з попередніми виборами і сягнула майже 4 тис. людей.

К.Грищенко упевнений, що це позитивна тенденція, адже Україною цікавляться, вона важлива для міжнародного співтовариства.

Глава МЗС також запевнив, що Київ прислухається до зауважень стосовно виборчого процесу і готовий зробити все необхідне для усунення недоліків.

"Парламентські вибори відбудуться чесно і законно", - запевнив К.Грищенко і додав, що упевнений в успішності "складання цього іспиту" Україною.

Згідно з даними ЦВК, на майбутні парламентські вибори в Україні зареєстровано 519 міжнародних спостерігачів від іноземних держав, а також 3278 спостерігачів від міжнародних організацій.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА