Інтерфакс-Україна
15:31 28.10.2012

ЦВК звернеться до правоохоронців для розслідування випадків маніпуляції думкою виборців у Луганській і Київській областях

1 хв читати

Центрвиборчком має намір звернутися до правоохоронних органів для розслідування випадків маніпуляції думкою виборців у Луганській і Київській областях.

Як повідомила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна на брифінгу в неділю, в Луганській і Київській областях зафіксовано "відкрите цинічне маніпулювання думкою виборців".

За її словами, у Київській області в ЗМІ з'явилося фальшиве повідомлення, що знято з реєстрації одного з кандидатів, що балотується в 97 окрузі. Автори повідомлення посилалися на постанову ЦВК, що, за її словами, не відповідає дійсності.

Ж.Усенко-Чорна повідомила, що в Луганській області з'явилося повідомлення про смерть одного з кандидатів, що теж не відповідало дійсності.

"ЦВК звернеться до правоохоронних органів із вимогою порушити кримінальні справи за такими фактами", - повідомила заступник голови ЦВК.

Вона сподівається, що правоохоронні органи знайдуть не лише виконавців таких цинічних дій, а й замовників, і винних буде покарано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА