Інтерфакс-Україна
01:11 29.10.2012

Місія ENEMO розповіла про помічені порушення

1 хв читати

Нинішні парламентські вибори в Україні супроводжувалися більшою кількістю порушень, ніж попередні парламентські та президентські вибори, вважають у місії спостерігачів ENEMO.

"Ми спостерігали за виборами 2006 і 2007 рр. в Україні. Можна сказати, що на цих виборах порушень було більше", - сказав глава місії ENEMO Пітер Новотни в ніч на понеділок.

При цьому він допустив, що така ситуація пов'язана зі змінами у виборчій системі.

Серед найсерйозніших порушень глава місії ENEMO назвав купівлю голосів, "каруселі", підвезення виборців на автобусах.

П.Навотни також зазначив, що на деяких виборчих дільницях давали один бюлетень замість двох, а на одній дільниці спостерігачі зафіксували штамп "вибув" навпроти ВО "Свобода. На деяких дільницях було помічено використання зникаючих чорнил.

П.Новотни розповів, що в Києві десятки людей не змогли проголосувати, оскільки не знайшли себе в списках, хоча отримали запрошення на вибори.

Місія ENEMO підготувала два звіти про перебіг виборчої компанії, попередні висновки та рекомендації місія представить у понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Кремлі настоюють на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

Генштаб ЗСУ: Уражено Афіпський НПЗ, нафтобазу в Урюпінську та низку об’єктів ворога на ТОТ України

Кількість поранених у Запоріжжі зросла до шести, серед них - дитина та співробітник ДСНС – ОВА

На Донеччини з лінії фронту евакуйовано ще 167 людей, у тому числі 25 дітей – ОВА

Щонайменше четверо поранених внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя – ОВА

Зеленський описав масштаб російських ракетно-дронових ударів та бомбардувань за тиждень

Захисники України в ніч на 14 грудня знищили або подавили 110 зі 139 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 780 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

Спецпосланець Трампа повідомив про ймовірне звільнення близько 1000 політичних в'язнів у найближчі місяці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА