Інтерфакс-Україна
13:40 29.10.2012

"Удар" готовий розпочати обговорення плану спільних дій з "Батьківщиною" і "Свободою" - Кличко

1 хв читати
"Удар" готовий розпочати обговорення плану спільних дій з "Батьківщиною" і "Свободою" - Кличко

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко знову заявляє про намір розпочати обговорення плану спільних дій з Об'єднаною опозицією "Батьківщина" та Всеукраїнським об'єднанням "Свобода".

"На сьогоднішній день ми готові сідати за стіл і прописувати договір про спільну роботу з опозицією", - сказав В.Кличко журналістам у понеділок у Києві.

Він знову зазначив, що партія "УДАР" має намір працювати у Верховній Раді VII скликання з політичними силами, які "пропонують демократичний шлях розвитку України", і не бачить спільної роботи з Партією регіонів і Комуністичною партією України.

"Ми докладемо всіх зусиль, щоб працювати спільно з партіями, які пропонують демократичний напрям розвитку України - це партії "Батьківщина" та "Свобода"", - наголосив В.Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол в Туреччині спростував інформацію про візит Ердогана до України найближчими днями

Наразі не йдеться про повну заміну "пікселю", закуплять пробні партії у новому маскувальному малюнку - роз’яснення Міноборони

Лонгселери дають стабільність видавництвам і змогу пробувати нові жанри й авторів - гендиректорка Vivat Орлова

У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей: відомо про 24 постраждалих - поліція

Стартувала VII Літня школа першої допомоги УЧХ

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Представники Держенергонагляду оглянули 1134 пошкоджені об'єкти електромереж за 7 міс. 2025р

Верховний Суд остаточно визнав законним виведення з ринку Місто Банку

Двоє загиблих, є також травмовані внаслідок удару ворога у вівторок – очильник Сумської МВА

Директорка УІК Коваль: дочірні видавці з РФ реєструються у країнах ЄС, щоб обійти заборони і санкції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА