Інтерфакс-Україна
13:49 29.10.2012

Тягнибок виступає за рівноправність відносин України з Росією

1 хв читати
Тягнибок виступає за рівноправність відносин України з Росією

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що Україна має формувати політику рівноправних відносин із Російською Федерацією.

"Що стосується Росії, нам потрібно формувати політику рівноправності, а не ту, яку нам нав'язують за принципом "старшого брата" і "молодшої сестри". Росія - це держава, яка поважатиме лише сильного партнера", - сказав він на брифінгу в подільник у Києві.

Відповідаючи на запитання про те, яке ставлення "Свободи" до можливого вступу України в Митний союз, О.Тягнибок сказав: "Ми вважаємо, що шлях нашої країни - в Європу".

За його словами, "Свобода" в новому парламенті має намір розпочати процес денонсації "харківських угод", а також ухвалити закон про енергетичну безпеку України.

Націоналісти також виступають за скасування закону "Про засади державної мовної політики". О.Тягнибок зазначив, що в побуті громадяни України мають право розмовляти будь-якою мовою, але державна мова в країні має бути українська, а для держслужбовців і людей, які претендують на виборні посади, необхідно запровадити іспит на знання української мови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

Польські перевізники припинили блокування пункту пропуску "Дорогуськ" на кордоні з Україною – ДПСУ

Зеленська обговорила з директором з питань освіти ОЕСР результати дослідження "Індексу майбутнього"

Ziferblat зі сцени першого півфіналу "Євробачення-2025" подякували Європі за підтримку України

Україна і США підписали додаткові угоди до угоди щодо корисних копалин - Мінекономіки

З початку доби Сили оборони відбили 125 ворожих атак - Генштаб

Україна готова до будь-якого формату переговорів, якщо це допоможе досягти справедливого миру – Єрмак

Блокада українсько-польського кордону польськими перевізниками має бути припинена за рішенням апеляційного суду - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА