Інтерфакс-Україна
18:27 30.10.2012

"Візз Ейр Україна" відкрила рейс із аеропорту "Київ" до Мілана

1 хв читати
"Візз Ейр Україна" відкрила рейс із аеропорту "Київ" до Мілана

Лоу-кост авіакомпанія "Візз Ейр Україна" (Київ) 30 жовтня виконала перший регулярний рейс з аеропорту "Київ" до Мілана (Бергамо, аеропорт "Оріо-аль-Серіо").

Як повідомила прес-служба аеропорту "Київ", польоти виконуватимуть тричі на тиждень щовівторка, щочетверга і щосуботи. На лінії задіяні середньомагістральні літаки Airbus A320, розраховані на перевезення 180 пасажирів.

Розклад передбачає виліт із аеропорту "Київ" о 12:30 і прибуття до аеропорту Бергамо о 14:10 за місцевим часом. Зворотній рейс з Бергамо вилітає о 19:25 з прибуттям до Києва о 23:00.

З березня 2011 року авіакомпанія "Візз Ейр Україна" базується в аеропорту "Київ". Окрім рейсу Київ-Бергамо лоу-кост виконує також польоти з Києва до Венеції (аеропорт "Тревізо"). Загалом маршрутна мережа "Візз Ейр Україна" з аеропорту "Київ" нараховує 12 міст.

"Візз Ейр Україна" входить до групи компаній Wizz Air.

Група Wizz Air розпочала роботу в 2004 році. Компанії, що входять до її складу, виконують польоти до Великобританії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Польщі, Норвегії, Фінляндії, Швеції, Туреччини, Греції та інших країн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА