Інтерфакс-Україна
09:36 31.10.2012

Держсекретар США про вибори до ВР: Народ України заслуговує кращої долі

1 хв читати

Державний секретар США Хілларі Клінтон заявила, що поділяє оцінку міжнародних спостерігачів ОБСЄ, які назвали парламентські вибори в Україні "кроком назад", і закликала українську владу припинити "сповзання країни назад".

Як повідомляє радіо "Свобода", Х.Клінтон повторила, що США стурбовані політично мотивованим засудженням опозиційних лідерів, зокрема, екс-прем'єра Юлії Тимошенко, і те, що їх таким чином не допустили до участі у виборах.

Держсекретар закликала українську владу негайно покласти край вибірковому переслідуванню політичних противників.

За словами Х.Клінтон, народ України заслуговує на кращу долю, щоб жити в країні з міцними демократичними інститутами, які поважають принцип верховенства права. Нинішні ж вибори, сказала вона, не наближають Україну до цієї мети.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стартував 1-й етап програми "УЗ 3000" для прифронтових громад з можливістю придбати квиток з 3 грудня

Ремонт мосту на ПП "Солотвино" продовжується, обмеження діятиме ще 22 доби

Швеція виділяє новий пакет цивільної допомоги Україні на суму EUR100 млн

Путін робить заяви, які демонструють, що він не планує припиняти війну - Сибіга

Підрозділам ЗСУ вдалося суттєво покращити тактичне положення в Купянську - Сирський

Уряд ухвалив план реагування на кіберінциденти, кібератаки та кіберзагрози з 6 рівнями критичності

Сибіга відвідає Брюссель у середу, візьме участь у засіданні Ради Україна-НАТО

Внаслідок ворожих атак у листопаді пошкоджено 148 житлових будинків у Харкові

ДБР ліквідувало канал постачання наркотиків до виправної колонії в Житомирі

Різкі заяви Путіна посилюють тиск перед ключовими переговорами зі США щодо України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА