Інтерфакс-Україна
18:53 01.11.2012

Опозиціонери мають намір проінформувати послів, місії ОБСЄ і ПАРЄ про фальсифікації на мажоритарних округах

1 хв читати

Об'єднана опозиція "Батьківщина" хоче зустрічі з місіями ОБСЄ, ПАРЄ та іноземними послами для донесення ситуації з фальсифікацією виборів

На прес-конференції в четвер народний депутат Сергій Соболєв заявив, що Об'єднана опозиція в ситуації, що склалася з фальсифікаціями парламентських виборів за мажоритарними округами, вважає неможливим їх визнання.

"Я, як член політради Об'єднаної опозиції, ініціюватиму термінову зустріч представників Об'єднаної опозиції, наших колег зі "Свободи", якщо приєднається Кличко - ми будемо раді, з місією ОБСЄ, ПАРЄ, послами іноземних держав та послом США, оскільки в країні порушено Конституцію і ці вибори визнавати такими, якими вони є, неможливо", - повідомив С.Соболєв.

Він додав, що вже 4,5 доби минуло після того, як закрилися виборчі дільниці, проте масові фальсифікації відбуваються за висхідною. За його словами, фактично за 20-ма округами реалізовується чітка схема зі знищення виборчої документації.

При цьому, обурився депутат, жодну посадову особу не було покарано за такий розвиток ситуації.

"Сьогоднішній день - це та межа, за якою визнавати ці вибори неможливо", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський план українського врегулювання не передбачає гарантій безпеки з боку США - ЗМІ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА