Інтерфакс-Україна
12:11 02.11.2012

Син Бубки випав із вікна в Парижі

1 хв читати

Український тенісист Сергій Бубка, син прославленого стрибуна з жердиною та нинішнього президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, впав із третього поверху готелю в Парижі та з численними переломами був доправлений в лікарню Жоржа Помпіду, повідомили зарубіжні ЗМІ увечері в четвер.

Згідно з повідомленням, інцидент стався в четвер уранці в 16-му окрузі Парижа у будівлі на Avenue de Camoens. С.Бубка прийшов уранці до друга, що проживає в цьому будинку, і через якийсь час виявився зачиненим у ванній кімнаті. Намагаючись вибратися, тенісист виліз у вікно й упав.

"Бубку доправили в лікарню, нині його стан покращився", - наголошується в повідомленні.

Нині 25-річний С.Бубка-молодший - 186-й номер рейтингу ATP World Tour. За інформацією ЗМІ, С.Бубку-молодшого пов'язують близькі стосунки з першою ракеткою світу білорускою Вікторією Азаренко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

15 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів - ЗМІ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА