Інтерфакс-Україна
13:21 02.11.2012

ЦВК відновила засідання з прийняття протоколів окружкомів

1 хв читати
ЦВК відновила засідання з прийняття протоколів окружкомів

Центральна виборча комісія продовжує прийняття протоколів окружних комісій.

Як передає кореспондент "Інтерфакс-Україна", після невеликої перерви, члени ЦВК вийшли в зал і продовжили засідання.

Засідання веде голова ЦВК Володимир Шаповал, в засіданні беруть участь 14 членів ЦВК, відсутня заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

Ніяких заяв стосовно рішень, які було ухвалено у зв'язку із заявою Ж.Усенко-Чорної про фальсифікацію результатів виборів і необхідність вжиття заходів, із боку ЦВК не пролунало.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА