Інтерфакс-Україна
15:36 02.11.2012

У ЦВК зазначають, що правоохоронці не можуть займати якусь політичну позицію

1 хв читати

У Центральній виборчій комісії України закликають правоохоронні органи забезпечити збереження виборчої документації, а також правопорядок у приміщеннях виборчих комісій.

"Я хотів би звернутися до правоохоронних органів, щоб вони вживали всіх заходів для забезпечення правопорядку в приміщеннях виборчих комісій і збереження виборчої документації, яка є там", - заявив член ЦВК Михайло Охендовський на брифінгу в п'ятницю.

"Правоохоронні органи не можуть ставати на бік якогось кандидата в народні депутати та займати якусь політичну позицію. Ми сподіваємося, що і органи внутрішніх справ, і органи прокуратури діятимуть виключно в рамках своєї компетенції з метою забезпечення правопорядку та конституційних виборчих прав громадян України", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

Лідери БРІКС застерігають проти заходів, що підривають світову торгівлю

Наступний саміт БРІКС пройде в Індії

Мінрозвитку побудує житловий квартал для маріупольців у Білій Церкві

Окупанти атакують Запоріжжя дронами, поранені 10 жителів – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА