Інтерфакс-Україна
17:13 02.11.2012

Проект постанови опозиції про розслідування фактів фальсифікацій на виборах наразі не зареєстровано у ВР

1 хв читати
Проект постанови опозиції про розслідування фактів фальсифікацій на виборах наразі не зареєстровано у ВР

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин доручив відповідним комітетам парламенту вивчити проект постанови про розслідування фактів фальсифікації парламентських виборів.

Як повідомляє прес-служба Верховної Ради України, про це В.Литвин повідомив у п'ятницю в соціальній мережі Facebook.

Зокрема, комітети парламенту розглянуть проект постанови щодо наявності правових підстав для його офіційної реєстрації

Як повідомлялося, в п'ятницю голова Ради Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що опозиція внесла до Верховної Ради України постанову про розслідування фактів фальсифікації під час парламентських виборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували дроном авто головного рабина Херсону - Асман

Медичне обстеження виявило у Трампа хронічну венозну недостатність – Білий дім

Словаччина у п'ятницю розблокує ухвалення 18 пакету санкцій ЄС проти Росії - Фіцо

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Якщо Росія впродовж 50 днів не погодиться припинити вогонь, високі мита й вторинні санкції будуть застосовані – Білий дім

Сибіга засудив відмову Угорщини допустити трьох українських військових на її територію

Екскомбата Лапіна передали на поруки ветерану Масі Найєму до 14 вересня

У "Резерв+" скоро будуть доступні два нових види відстрочок – Черногоренко

Чекаємо від Міненерго системної роботи з ВДЕ та посередництва з іншими органами

Суд відсторонив від посади на два місяці і запровадив нічний домашній арешт керівнику Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА