Інтерфакс-Україна
12:26 05.11.2012

"Батьківщина", "УДАР" і "Свобода" оголосять про свої подальші кроки на мітингу о 18:00

1 хв читати

Мітинг біля Центральної виборчої комісії проти фальсифікацій результатів парламентських виборів триватиме, о 18:00 понеділка лідери об'єднаної опозиції, партій "Свобода" та "УДАР" оголосять про свої подальші дії.

"Мітинг не розходиться, наступний буде проведено о 18:00 сьогодні. Ми боротимемося до кінця", - повідомив голова ради об'єднаної опозиції "Батьківщина" Арсеній Яценюк журналістам після проведення політконсультацій опозиційних сил.

Він також поінформував, що опозиція отримала оперативні дані про перешкоджання співробітниками правоохоронних органів пересування автобусів з учасниками акції протесту.

"Зараз відбувається така ситуація: ми отримали оперативні дані, що наші прихильники й ті люди, які хочуть приєднатися до захисту результатів виборів, їдуть в автобусах, їдуть машинами, їх постійно зупиняє міліція, переписує номери, й не дають можливості доїхати до Києва", - сказав А.Яценюк.

Він також заявив: "Ми боротимемося всіма законними способами, зокрема, як у нашій заяві оголошено, що до моменту невизнання повноважень цієї Верховної Ради України. Ми цього не виключаємо".

Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок, у свою чергу, повідомив, що подальші дії опозиційних сил буде оголошено на мітингу о 18:00.

Відповідаючи на запитання про те, які подальші дії опозиції, якщо ЦВК не відреагує на їхні вимоги, О.Тягнибок сказав: "Якщо ні (не відреагує - ІФ), то ми збираємося на 18 годину, і там усе буде (озвучено - ІФ)".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський закликав учасників 71-ї щорічної сесії ПА НАТО прийняти рішення щодо систем ППО найближчим часом

Мінкультури внесло російського актора Ніколаєва до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

Росіяни вдарили по Чернігівщині, одна людина загинула

Сибіга: Не має бути жодних табу в постачанні зброї Україні

Каллас про можливу передачу Україні Tomahawk: Вітаємо інструменти, які роблять Україну сильнішою

Сибіга: Ще 7 країн мають намір доєднатися до ініціативи PURL

ЄС виділяє 10 млн євро на створення спецтрибуналу та ще 6 млн євро на підтримку депортованих Росією українських дітей - Каллас

ЄС працює над виділенням додаткових 100 млн євро на зимову підтримку України - Каллас

Метою спільної інформаційної кампанії з ЮНІСЕФ є посилення батьківських компетенцій – Герасимчук

Антикорупційні органи і фонд "Повернись живим" аналізуватимуть закупівлі в секторі безпеки на предмет корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА