Інтерфакс-Україна
15:40 05.11.2012

Уболівальника, що зламав міліціонеру палець цеглиною після матчу "Дніпро"-"Металіст", заарештували на дві доби

2 хв читати

Бабушкінський районний суд Дніпропетровська заарештував на дві доби 23-річного уболівальника, який після футбольного матчу "Дніпро" (Дніпропетровськ) і "Металіст" (Харків) кинув у працівника міліції цеглину й зламав йому палець на нозі.

Як повідомляє в понеділок відділ зв'язків із громадськістю ГУМВС України в Дніпропетровській області, 3 листопада після футбольного матчу чемпіонату України "Дніпро" - "Металіст" один із фанів кинув у міліціонера цеглину й зламав йому палець на нозі. Суд притягнув зловмисника до адміністративної відповідальності, заарештувавши на дві доби.

Крім того, як зазначають в обласній міліції, прокуратура Кіровського району Дніпропетровська вирішує питання щодо порушення кримінальної справи за ч. 2 ст. 342 (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу).

Як повідомлялося, 3 листопада "Дніпро" обіграв "Металіста" із рахунком 2:0 у матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу. За даними міліції, на грі були присутніми 28 219 глядачів, з яких близько 800 уболівальників "Металіста".

Під час принципового протистояння дніпропетровської та харківської команд не обійшлося без ексцесів. На 55-й хвилині арбітр зустрічі Анатолій Жабченко вимушений був припинити гру через димову завісу над полем, що виникла внаслідок використання уболівальниками піротехнічних засобів. У результаті до основного часу матчу було додано 9 хвилин, а загалом команди додатково грали 11 хвилин.

Після гри ФК "Дніпро" поскаржився на поведінку уболівальників "Металіста" й продірявлені двері гостьової роздягальні, і має намір направити відповідні матеріали до Федерації футболу України та Прем'єр-ліги.

За порушення громадського порядку під час футбольного матчу до адміністративної відповідальності притягнуто 38 людей.

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА