Інтерфакс-Україна
20:43 06.11.2012

Прибічники опозиції залишаються біля будівлі ЦВК на нічне чергування

1 хв читати
Прибічники опозиції залишаються біля будівлі ЦВК на нічне чергування

Учасники акції проти фальсифікації парламентських виборів залишаються чергувати біля будівлі Центральної виборчої комісії на ніч і мають намір провести черговий мітинг у середу ввечері.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", нині біля пам'ятника письменниці Лесі Українці, який розташований неподалік будівлі ЦВК, залишається кілька десятків людей. Із ними мають намір чергувати вночі опозиційні народні депутати.

У середу, 7 листопада, о 18.00 буде проведено черговий мітинг, на якому виступлять лідери опозиційних партій, - об'єднаної опозиції "Батьківщина", ВО "Свобода" та "УДАРу Віталія Кличка".

Біля протестувальників проти фальсифікації виборів, як і раніше, перебувають працівники міліції, які забезпечують громадський порядок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними

Станом на 1 січня в Україні підтверджено пошкодження/руйнація більш 2,5 тис об’єктів в медзакладах

Шістнадцятирічна дівчина постраждала внаслідок ворожого удару по Харкову

Понад 4,5 тис джерел резервного живлення придбано в Києві за програмами співфінансування - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА