Інтерфакс-Україна
16:19 07.11.2012

Земля під котеджі в Київській області в жовтні 2012 р подорожчала на 0,6%

1 хв читати

Середня вартість землі для будівництва котеджів у Київській області в період з 8 жовтня до 7 листопада 2012 році зросла на 0,58% - до $3112/сотка.

Як повідомляється в прес-релізі консалтингової компанії SV Development (Київ), найбільше зростання середніх цін у жовтні відзначалося в Броварському районі - на 2,11%, до $ 2513/сотка, тоді як найбільше зниження - у Макарівському районі - на 1,44% , до $ 1648/сотка.

При цьому найдешевшим в області залишався Переяслав-Хмельницький район із середнім показником вартості землі під котеджі на рівні $1041/сотка, найдорожчим - Києво-Святошинський район ($ 4657/сотка).

Як повідомлялося з посиланням на дані SV Development, середня вартість землі для будівництва котеджів у Київській області в 2011 році знизилася на 16,05% - до $3,32 тис./сотка.

Консалтингова компанія SV Development працює на ринку України з 2005 року в сегменті консалтингу на ринку консалтингу, оцінки та продажу на ринку землі, житлової і комерційної нерухомості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Сан-Франциско через масштабне відключення електроенергії залишилися без світла близько 130 тисяч споживачів

ОВА: Четверо людей поранені внаслідок обстрілів 24 населених пунктів Запорізької області

Семеро людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини за добу — ОВА

Британія скоротила фінансування програм протидії РФ на Західних Балканах на 40% — ЗМІ

Окупанти за добу втратили 1 130 осіб та 69 од. спецтехніки - Генштаб

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА