Інтерфакс-Україна
13:11 08.11.2012

КПУ наполягає на притягненні до відповідальності винуватців фальсифікацій на виборах до ВР

1 хв читати
КПУ наполягає на притягненні до відповідальності винуватців фальсифікацій на виборах до ВР

Комуністи наполягатимуть на притягненні до кримінальної відповідальності всіх винних у фальсифікаціях на парламентських виборах, заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко.

"Фракція комуністів наполягатиме на тому, щоб притягали до кримінальної відповідальності і замовників, і виконавців того, що сталося, наприклад, у цих п'яти округах", - заявив П.Симоненко на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

За його словами, правоохоронні органи разом із Центральною виборчою комісією мають розглянути це питання і дати відповідь, хто був замовником і хто - виконавцем.

У такому разі, на думку П.Симоненка, "наступні повторні вибори не супроводжуватимуться такими явищами".

На його думку, перш ніж проводити повторні вибори, необхідно покарати винних у фальсифікаціях виборів.

П.Симоненко зазначив, що рішення ЦВК стосовно проблемних округів "є половинчастим рішенням. Воно направлене на те, щоб відвернути увагу громадськості від серйозніших проблем, пов'язаних із поточними виборами".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина заблокувала заяву ЄС з оцінкою прогресу інтеграції України – ЗМІ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА