Інтерфакс-Україна
19:15 09.11.2012

НБУ в жовтні наростив підтримку курсу гривні на 19%

1 хв читати

Національний банк України (НБУ) в жовтні продав на міжбанківському валютному ринку на $1,797 млрд більше, ніж купив, що на 19% перевищує показник вересня ($1,511 млрд), повідомляється на веб-сайті Нацбанку в п'ятницю.

Згідно з повідомленням, обсяг продажу валюти Нацбанком зріс порівняно з попереднім місяцем на 22% - до $2,257 млрд, а обсяг купівлі - на 39%, до $460 млн.

Загальний обсяг операцій на міжбанківському валютному ринку (купівля та продаж у доларовому еквіваленті) в жовтні становив $61,941 млрд, що на 9% більше, ніж у вересні ($56,794 млрд).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців

10 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Вторгнення дронів РФ – акт агресії, який створив реальну загрозу безпеці громадян – командування ЗС Польщі

Польща застосувала зброю проти об'єктів, які порушили її повітряний простір

Конгресмен Джо Вілсон заявив про напад РФ на країну НАТО

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА