Інтерфакс-Україна
15:22 13.11.2012

Вирок українцям, засудженим у Лівії, має бути розглянуто індивідуально щодо кожного - МЗС України

2 хв читати

У Міністерстві закордонних справ України вважають, що вирок засудженим до десяти років ув’язнення в Лівії українцям має бути переглянуто індивідуально щодо кожного ув'язненого.

"Має бути серйозний аналіз та серйозне вивчення того, що кожен із них там робив. Як мінімум, вирок має бути пом'якшено для частини засуджених", - сказав директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин на брифінгу у вівторок.

Він наголосив, що українська сторона працює над прискоренням розгляду лівійським судом апеляції на вирок українцям, контактує з відповідними органами в Лівії.

"Ми сподіваємося, що нещодавнє завершення процесу оновлення виконавчої влади Лівії прискорить вирішення питання стосовно українців", - сказав О.Волошин.

Він додав, що українські дипломати регулярно відвідують засуджених і констатують, що умови їх утримання залишилися колишніми, а не погіршилися, як про це писали деякі ЗМІ.

Як повідомлялося, 27 серпня 2011 року лівійський повстанський батальйон "Какаа" затримав 25 громадян Білорусі, України та Росії. Всій групі висунуто обвинувачення у відновленні військової техніки, яку використовував режим М.Каддафі для "знищення лівійського народу".

4 червня Військовий суд Тріполі засудив 19 громадян України до десяти років ув’язнення за пособництво режиму екс-лідера Лівії Муаммара Каддафі. Крім того, один громадянин РФ отримав довічне ув’язнення, ще один росіянин і троє білорусів отримали по десять років ув'язнення.

Україна подала апеляцію на вирок стосовно своїх громадян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети - Міноборони

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА