Інтерфакс-Україна
10:20 14.11.2012

Iзраїль розраховує найближчим часом пiдписати з Україною договiр про вiльну економiчну зону

1 хв читати

Черговий раунд переговорiв щодо пiдписання договору про вiльну економiчну зону мiж Iзраїлем та Україною вiдбудеться наприкiнцi грудня в Єрусалимi, повiдомив завiдувач вiддiлу країн Євразiї мiнiстерства закордонних справ Iзраїлю Якiв Лiвне.

"Ми розпочали (з Україною - IФ) переговори про вiльну економiчну зону. Наприкiнцi грудня в Єрусалимi вiдбуватиметься черговий раунд переговорiв iз цього питання, i в найближчому майбутньому ми очiкуємо пiдписання договору", - сказав вiн в iнтерв'ю газетi "Сегодня", опублiкованому в середу.

Вiдповiдаючи на запитання, чи не перешкодить цим переговорам можливий вступ України до Митного союзу з РФ, Я.Лiвне зазначив, що цi двi зони можуть iснувати паралельно. "В Iзраїлю є такий договiр з ЄС, iз США та з iншими країнами. Тим паче, що нашi економiки бiльше доповнюють одна одну, нiж конкурують. Україна стала першою країною СНД, з якою ми проводимо переговори про вiльну економiчну зону", - пояснив вiн.

Iзраїльський дипломат також додав, що з Росiєю лише планується розпочати переговорний процес на цю тему, тому "Україна цiлком може стати першою державою на пострадянському просторi, з якою ми створимо вiльну економiчну зону".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

Шмигаль зустрівся з новопризначеним послом Німеччини, говорили про співпрацю в ОПК та розвиток СП

Зеленський запропонував президенту ПА ОБСЄ призначити спецпосланника щодо повернення українських дітей

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

Зловмисники викрали в Кривому Розі підприємця, катували і вимагали $500 тис. викупу

Київ передав 3 армійському корпусу ще 3000 FPV-дронів – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА