13:48 14.11.2012

Уряд затвердив порядок функціонування системи екстреної допомоги населенню за номером 112

2 хв читати

Кабінет Міністрів України схвалив постанову "Про затвердження Порядку функціонування системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112", згідно з якою визначаються правові та організаційні засади функціонування системи 112.

Як повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій у середу, документом передбачено, що екстрені виклики, які надходять до центрів 112, реєструються, класифікуються і негайно передаються до відповідних оперативно-диспетчерських служб.

Інформаційна взаємодія між структурними елементами системи 112 і порядок проходження інформації визначаються регламентом проходження інформації в системі 112. "Регламентом передбачено, що оператор центру 112 зобов'язаний приймати та обробляти екстрені виклики й у разі потреби може безпосередньо з'єднати заявника з диспетчером відповідної оперативно-диспетчерської служби для детального уточнення необхідних даних", - зазначено в повідомленні відомства.

Усі екстрені виклики та переговори записуються на спеціальні накопичувачі, архівуються та зберігаються протягом трьох років у базі даних системи 112 разом із відповідною карткою екстреної (надзвичайної) ситуації, медіафайлом (записом розмови) і звітом про реагування. Крім того, регламентом визначено порядок формування та передачі електронної картки, порядок доступу та видачі інформації з бази даних реєстру, питання захисту інформації в системі 112.

Як повідомлялося, 13 березня 2012 року Верховна Рада України ухвалила закон про створення системи екстреної допомоги населенню за єдиним номером 112. Закон вводить замiсть кiлькох номерiв виклику служб екстреної допомоги, а саме 101, 102, 103 i 104, єдиний телефонний номер 112. На етапах введення номера 112 вiн використовуватиметься паралельно з наявними телефонними номерами виклику служб екстреної допомоги.

5 травня 2012 року президент України з метою прискорення виконання заходiв щодо створення, впровадження та функцiонування системи 112, доручив МНС до 27 грудня 2013 року забезпечити завершення впровадження системи екстреної допомоги населенню в усiх регiонах України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Львові невідомий уночі "замінував" Личаківський цвинтар - поліція

Казахстан призупинив видачу віз громадянам Китаю, а з 3 лютого призупиняє авіасполучення з КНР

Німеччина передала українським прикордонникам оснащення для Центру перевірки документів

Найбільше заважають розвитку України корупція та війна на Донбасі - соцопитування

Мер Дніпра пропонує на один день призупинити платежі у ПриватБанку, щоб звернути увагу на проблеми у зв'язку з пікетами

СБУ вивела на підконтрольну Україні територію так званого екс-міністра вугільної промисловості ДНР

Три нові випадки зараження коронавірусом підтверджено в Баварії

Шахраї від імені керівництва Офісу генпрокурора вимагають від нардепів і чиновників чинити незаконні дії

British Airways призупиняє польоти в Пекін і Шанхай

Зеленський: Герої Крут, як і сьогоднішні захисники України на Донбасі, служать прикладом для майбутніх поколінь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА