Інтерфакс-Україна
12:52 15.11.2012

Лідер одеських регіоналів розкритикував команду мера Одеси - ТБ

1 хв читати

Голова фракції Партії регіонів в Одеській міській раді Геннадій Труханов різко розкритикував команду мера Одеси Олексія Костусєва.

Як повідомляє одеський телеканал "Глас", Г.Труханов під час засідання політради фракції Партії регіонів запропонував міськраді дати оцінку роботі виконавчої влади.

"Якщо ми не навчимося давати оцінку роботі чиновників, у нас не буде жодних поліпшень у місті. Сьогодні на засідання фракції було запрошено Олену Павлову, заступника міського голови, вона ж голова історико-топонімічної комісії, яка не вважала за потрібне прийти сьогодні, послалася на завантаженість. Це небажання вирішувати гострі питання або невміння їх вирішувати має, напевно, спричинити кадрові призначення. Я маю на увазі, що не може очолювати топонімічну комісію людина, яка не хоче брати участь у вирішенні дуже важливого для міста питання", - сказав політик.

Як повідомлялося, раніше Г.Труханов вже вступав у публічний конфлікт із мером Одеси О.Костусєвим. У середині вересня цього року через скандал стосовно знищення однієї з пам'яток Одеси - "будинку-стіни" - Г.Труханов виступив з різкою заявою, що, незважаючи на думку мера, будівництво буде зупинено.

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

Через низку ворожих авіаударів по прифронтовому селу на Харківщині спалахнули пожежі, поранено двох мирних мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА