Інтерфакс-Україна
15:30 19.11.2012

Обвинувальний висновок іноземцю, якого підозрюють в шпигунстві, направлено до суду - Генпрокуратура

1 хв читати

Генеральна прокуратура України затвердила обвинувальний висновок та направила до Апеляційного суду Миколаївської області для визначення підсудності кримінальну справу за обвинуваченням громадянина іноземної держави у шпигунстві.

Як повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ Генеральної прокуратури України в понеділок, досудове слідством встановило, що ця особа з метою заподіяння шкоди національним інтересам України у сфері оборони збирала для передання іноземній організації відомості, що становлять державну таємницю.

У липні 2012 року співробітники Служби безпеки України виявили та припинили шпигунські дії цієї особи. До обвинуваченого застосовано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Іноземцю інкриміновано злочин, передбачений ч. 2 ст. 28, ч.1 ст. 114 Кримінального кодексу України (шпигунство).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін призначив Бутенка держсекретарем Мінветеранів

Кабмін призначив культурну менеджерку Лаюк заступницею міністра культури

У Москві очікують на детальні контакти Віткоффа з Путіним

Мерц у Бундестазі: Підтримка України буде збільшена до EUR11,5 млрд у 2026р. – ЗМІ

П’ятеро поранених в результаті російських обстрілів на Херсонщині

Принцип "Проєктуй і будуй" починає діяти в ОПК України

На Запоріжжі рятувальники спільно з поліцейськими терміново евакуювали з Юрківки дві багатодітні сім’ї з 9 дітьми

Умєрова опитали в НАБУ у статусі свідка щодо "справи Міндіча"

ОБСЄ працює над аналізом потенційних сценаріїв повернення значної кількості українців додому через завершення тимчасового захисту ЄС

У Покровську йдуть бої, окупанти закидають нечисленні групи до центру міста з метою створити картинку для пропагандистських медіа - УВ "Схід"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА