Інтерфакс-Україна
13:13 20.11.2012

Балога прощається з МНС у зв'язку з обранням депутатом

1 хв читати
Балога прощається з МНС у зв'язку з обранням депутатом

Міністр надзвичайних ситуацій України Віктор Балога, обраний народним депутатом за одномандатним округом на парламентських виборах, подякував співробітникам міністерства за роботу.

"У зв'язку з обранням мене народним депутатом України завершується моє перебування на посаді міністра надзвичайних ситуацій України. Сердечно дякую особовому складу, усім працівникам системи МНС за співпрацю у вирішенні поставлених завдань, за високий професіоналізм і самовідданість у роботі", - йдеться в його зверненні, опублікованому на сайті відомства у вівторок.

В.Балога впевнений, що співробітники МНС і надалі будуть вірні гаслу українських рятувальників "Запобігти. Врятувати. Допомогти" і повсякденно дбатимуть про безпеку кожного громадянина України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Іран розглядає пропозицію США щодо відновлення ядерних переговорів – ЗМІ

Україна розглядає можливість розширення співпраці з ATEF Group у сфері відновлення енергетичної інфраструктури – Міненерго

США вимагають від Японії та Австралії визначити власну роль у разі війни за Тайвань - ЗМІ

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА