Інтерфакс-Україна
20:26 20.11.2012

Новий КПК не зобов'язує українців постійно носити з собою паспорт, роз'яснили в Партії регіонів

1 хв читати

В Україні не існує жодної норми закону, яка зобов'язувала б громадян постійно мати при собі паспорт, наголосила народний депутат Ірина Бережна (фракція Партії регіонів).

"Сьогодні у зв'язку з набуттям чинності новим Кримінально-процесуальним кодексом лунають заяви, мовляв, із 20 листопада при собі завжди необхідно мати паспорт. Але це просто нісенітниця, яку поширюють люди, свідомо маніпулюючи громадською думкою", - наводить слова І.Бережної прес-служба Партії регіонів.

За її словами, в українському законодавстві, зокрема, в новому КПК, немає ніяких норм, згідно з якими громадяни обов'язково мають носити із собою паспорт. "Сьогодні багато хто свідомо трактує новий Кримінально-процесуальний кодекс, маніпулюючи окремими положеннями. Відповідно, заклики постійно мати при собі паспорт є повною нісенітницею", - додала депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують запровадити особливий порядок діяльності місцевих рад під час війни

Макрон заявив про готовність і надалі захищати принципи територіальної цілісності на тлі ситуації навколо Гренландії

Гаряча їжа, ковдри та засоби гігієни є найбільш поширеними запитами мешканців Деснянського району Києва - Улютін

Рятувальники евакуювали з Дружківки 5 людей, серед них дитина – ДСНС

"Укрзалізниця" повідомила про запровадження у прифронтових регіонах особливого режиму руху поїздів

В Чернігові тимчасово призупиняють подачу гарячої води

Подальше зниження граничної ціни на російську нафту і боротьба з тіньовим флотом змусять Росію бути більш відкритою до миру – Брусило

Затримано підозрюваного у вбивстві мера Сімеїза, вчиненому у 2013 році

Суд пом’якшив запобіжний захід для екссудді Тандира, який збив на смерть нацгвардійця на блокпосту

Село Кутьківка Харківської області під повним контролем Сил оборони України - 16 АК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА