Інтерфакс-Україна
13:11 22.11.2012

Розслідування справи Гонгадзе необхідно довести до кінця - Мельниченко

1 хв читати
Розслідування справи Гонгадзе необхідно довести до кінця - Мельниченко

Екс-майор Управління державної охорони України Микола Мельниченко вважає за необхідне довести до кінця розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

"Я особисто переконаний, що ми маємо довести до логічного завершення розслідування всіх тих злочинів, які було вчинено проти Гонгадзе, проти інших, проти України", - сказав він журналістам біля будівлі Печерського районного суду в Києві в четвер, куди прийшов як свідок на допит у справі Олексія Пукача.

"Я абсолютно упевнений, що після сьогоднішніх моїх свідчень ще більше буде запущено механізм дискредитації Рената Кузьміна (першого заступника генпрокурора України - ІФ) та слідчої групи, яка проводить розслідування цієї справи, а також мене як свідка", - заявив він.

М.Мельниченко також стверджує, що останнім часом за ним стежать невідомі особи.

"На моє переконання, це одна зі спецслужб, яка підпорядковується особисто Литвину (голова Верховної Ради України Володимир Литвин - ІФ)", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російські удари по енергетичній інфраструктурі України посилюють страждання цивільних осіб напередодні зими - ММПЛУ

Потяг №68/67 Варшава-Київ у четвер курсуватиме з додатковою пересадкою з технічних причин – УЗ

​​​​​​​Північнокорейська РСЗВ знищена на куп’янському напрямку – командувач Нацгвардії

У Кременчуці двоє військовослужбовців ТЦК та СП отримали вогнепальні поранення

Один загиблий та п’ятеро поранених через ворожі атаки на Херсонщину

У Чернігові через ворожий удар пошкоджена конструкція телевежі, проводяться роботи з її стабілізації

ВАКС заарештував двох підозрюваних у розкраданні на закупівлях дронів з правом застави 15 млн грн і 12 млн грн - САП

Зеленський продовжив воєнний стан і загальну мобілізацію ще на 90 днів

У Києві під час огляду посилки стався вибух, постраждали 5 працівників пошти

Блокування окупантами сил оборони у Покровську немає - угруповання військ "Схід"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА