Інтерфакс-Україна
14:42 22.11.2012

Луценко: Окрема думка одного із суддів Апеляційного суду - це маленький промінчик світла у свавіллі

1 хв читати

Екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка тішить той факт, що один із суддів колегії Апеляційного суду Києва, яка залишила в силі вирок за епізодом, пов'язаним із розслідуванням справи про отруєння Віктора Ющенка, висловив окрему думку щодо рішення суду.

"Один суддя підписав окрему думку. Я здогадуюся, який, але залишу думку при собі, тому що у мене немає підтвердження. Цей малюсінький промінчик у тому свавіллі, яке в Україні влаштував Янукович, поставив усіх суддів у рабську позицію, залишаються ще люди, для яких у день Майдану щось у грудях ворушиться", - сказав він журналістам після оголошення рішення Апеляційного суду в четвер.

Відповідаючи на запитання про те, повезуть його до Менської колонії чи він залишиться в Лук'янівському слідчому ізоляторі до моменту оголошення повного тексту рішення апеляційного суду у його справі, Ю.Луценко сказав: "Минулого разу в такій самій ситуації мене залишили в СІЗО на декілька днів, а відвезли вже після оголошення повного вироку. Теоретично, можуть етапувати і до Менської колонії... хоча, яка різниця? Адже головне - не додому".

Загалом, коментуючи рішення Апеляційного суду, Ю.Луценко сказав, що воно не було несподіваним.

"Для мене це було прогнозоване рішення. Я давно зрозумів, що в Україні немає такого поняття, як незалежна судова система", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київська громада на цьому тижні передала на фронт ще 1700 дронів

СБУ та ССО знищили два російські літаки СУ-34 на аеродромі Маринівка у Волгоградській області, ще два пошкодили

Судитимуть ще одного фігуранта у справі з закупівлі бурових вишок для "Чорноморнафтогазу"

Посол Швеції в Україні ознайомився із діяльністю УЧХ на Сумщині

Кількість постраждалих у Самарі на Дніпропетровщині через ракетну атаку зросла до 25 людей

ВАКС обрав запобіжний захід Чернишову у вигляді застави в 120 млн грн

Членами розширеної Ради підприємництва стали 77 бізнесменів, Єрмак, Свириденко, бізнес-омбудсмен, представник ФРУ, секретарем – Каціон

ВАКС розглядатиме клопотання про відсторонення Чернишова від посади на окремому засіданні

Ізраїль з початку конфлікту уразив 900 цілей в Ірані та ліквідував 11 вчених-ядерників – IDF

Південна Європа очікує на прихід аномальної спеки з температурою вище 40°С - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА