16:21 23.11.2012

Янукович привітав інформагентство "Інтерфакс-Україна" з 20-річчям

1 хв читати
Янукович привітав інформагентство "Інтерфакс-Україна" з 20-річчям

Президент України Віктор Янукович зустрівся з головою правління міжнародної інформаційної групи "Інтерфакс" Михайлом Коміссаром та генеральним директором інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" Олександром Мартиненком у зв'язку з 20-річчям діяльності агентства, повідомляє прес-служба глави держави.

"Наша співпраця з "Інтерфаксом" ґрунтується насамперед, на взаємній довірі, тому що це основа будь-яких відносин", - сказав глава держави.

В.Янукович також відзначив авторитетність і компетентність інформагентства.

Голова правління міжнародної інформаційної групи "Інтерфакс" Михайло Коміссар, у свою чергу, подякував президенту за визнання об'єктивності подання інформації агентством і наголосив, що неупереджене та об'єктивне висвітлення подій є одним з головних стандартів роботи "Інтерфаксу".

У привітанні глави держави, переданому агентству, йдеться: "За цей час вам вдалося зробити значний внесок у розвиток незалежних ЗМІ в Україні, у формування професійної журналістики на принципах достовірності, об'єктивності й оперативності".

В.Янукович зазначив, що завдяки професіоналізму журналістів агентства та неупередженості матеріалів "Інтерфакс-Україна" здобув репутацію авторитетного і компетентного джерела якісної і затребуваної інформації, став одним з найбільш цитованих у країні.

Президент побажав колективу агентства міцного здоров'я, нових творчих планів і досягнень.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА