Інтерфакс-Україна
15:04 26.11.2012

Україна може побудувати для ОАЕ сонячні та вітроелектростанції - Янукович

1 хв читати

Україна може побудувати для Об'єднаних Арабських Еміратів сонячні та вітроелектростанції, повідомив президент України Віктор Янукович.

"Україна сьогодні запропонувала і будівництво сонячних електростанцій "під ключ", і вітроелектростанцій. Ми вважаємо, що у нас є тут велика перспектива", - сказав В.Янукович журналістам у столиці ОАЕ Абу-Дабі у понеділок, коментуючи результати переговорів із керівництвом країни.

За словами президента, ОАЕ мають інтерес для залучення поновлюваних джерел енергії, для залучення нових технологій.

Також, за словами президента, перспективним для двох країн є співробітництво у таких сферах як військова, АПК, енергетика, космічна і сфера високих технологій.

Президент України В.Янукович перебуває з офіційним візитом в Об'єднаних Арабських Еміратах. У рамках візиту було підписано низку двосторонніх документів про співпрацю між країнами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість поранених у Слов'янську зросла до семи людей

Окупанти просунулися на новопавлівському та сіверському напрямках за півтори доби, захопили 14,4 кв. км - DeepState

Латвія претендує на провідну роль у розробленні військових безпілотників у ЄС

Сирський: За час Добропільської операції звільнено 180,8 кв. км, вживаються заходи для недопущення просування ворога на Покровському напрямку

Один із керівників БЕБ Одещини затриманий за підозрою у веденні бізнесу з РФ - СБУ

Бабіш у розмові із Зеленським висловив підтримку Україні

Президент і прем’єр Фінляндії укладуть із Трампом угоду про криголами

Для забезпечення сполучення з прифронтовими областями залучено резервний транспорт і автобуси – Сумська ОВА

Водій комунального підприємства загинув, ще троє комунальників поранено через ворожу атаку в Херсоні

ФСЄ оголосив конкурс грантів на відбудову громад Сумщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА