Інтерфакс-Україна
19:25 26.11.2012

Реальна зарплата в Українi в жовтнi зросла на 1,8% - Держстат

2 хв читати

Реальна заробiтна плата в Українi в жовтнi 2012 року збiльшилася на 1,8% порiвняно з вереснем 2012 року i на 14,1% - порiвняно з жовтнем 2011 року, повiдомила Державна служба статистики в понедiлок.

За її даними, найбiльше зростання реальної заробiтної плати у жовтнi-2012 порiвняно з жовтнем-2011 спостерiгався в Чернiгiвськiй (19,2%), Волинськiй (18,9%), Житомирськiй (18,6%), Вiнницькiй (17,5%), Тернопiльськiй (17,4%) та Чернiвецькiй (17,2%) областях.

Зростання реальної заробiтної плати в Києвi в жовтнi становив 11,9% порiвняно з аналогiчним торiшнiм перiодом, у Севастополi - 14,1%, в АРК - 16,3%.

Як зазначає Держстат, середня заробiтна плата штатних працiвникiв в Українi в жовтнi-2012 порiвняно з вереснем-2012 зросла на 1,5%, порiвняно з жовтнем 2011 року - на 13,9% i становила 3110 грн.

Найвищий рiвень зарплат зафiксовано у Києвi, де заробiтна плата в жовтнi поточного року становила 4688 грн, найнижчий рiвень у Тернопiльськiй областi - 2266 грн.

У жовтнi 2012 року порiвняно з аналогiчним мiсяцем 2011 року заробiтна плата зросла в сферi надання комунальних та iндивiдуальних послуг (на 25,4%), охоронi здоров'я (на 21,2%), освiтi (на 21,1%), сферi дiяльностi готелiв i ресторанiв (на 16,1%), держуправлiннi (на 14,8%), у сферах торгiвлi, ремонту автомобiлiв, побутових виробiв та предметiв особистого вжитку (на 12,2%), в лiсовому господарствi (на 12,1%), на пiдприємствах транспорту та зв'язку (на 11,4%), у промисловостi (на 11,3%), сiльському господарствi (на 9,7%), у фiнансовiй сферi (9,4%), будiвництвi (на 8,8%).

Як зазначає Держстат, середньомiсячна заробiтна плата українцiв в сiчнi-жовтнi 2012 року становила 2988 грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА