Інтерфакс-Україна
11:59 28.11.2012

Додаткові кошти на виплату зарплат уряд виділить вже в середу - Азаров

1 хв читати
Додаткові кошти на виплату зарплат уряд виділить вже в середу - Азаров

Уряд України на засіданні в середу має намір виділити додаткові кошти на виплату зарплат у грудні, повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Сьогодні ми ухвалимо рішення про виділення додаткових коштів на виплату заробітних плат у грудні. Так що всі можуть бути впевнені, що всі новорічні свята ми зустрінемо, як годиться - з гарним настроєм і оптимізмом", - сказав він, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів у середу .

Він зазначив, що уряд проаналізував ситуацію із затримками з виплати зарплат, і охарактеризував її як "некритичні, але неприйнятні".

Прем'єр доручив Міністерству фінансів і Міністерству соціальної політики 29 листопада провести селекторну нараду за участю всіх керівників регіонів і з'ясувати причини випадків затримки виплати зарплат. Він також розпорядився негайно надати фінансову допомогу в об'єктивно необхідних випадках.

"Але при цьому я вимагаю спитати із керівників регіонів, як використовувалися останній місяць бюджетні кошти", - зазначив прем'єр.

За його словами, є випадки, коли окремі чиновники, розраховуючи, що з виплатою зарплат уряд завжди допоможе, використовують фінансові ресурси не на першочергові цілі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відстрочка для вчителів в "Резерв+" поки технічно неможлива

Унаслідок ворожого обстрілу Куп'янська поранено мирного мешканця

Уже 1226 людей евакуювали з мікрорайону Корабел на Херсонщині

Всі рішення про закінчення війни в Україні стосуються всієї Європи і Європа має впливати на процеси

Новий раунд політичних консультацій у форматі Україна–Румунія-Молдова пройде у Чернівцях у пʼятницю- Сибіга

Віткофф проінформує українських та натовських чиновників про зустріч із Путіним

Глави МЗС України та Румунії обговорили важливість диверсифікації газопостачання через Трансбалканський коридор

Україна до кінця року відкриє консульство у румунському Сігеті-Мармацієй - Сибіга

Зеленський обговорив з директоркою МВФ нову програму фінансової допомоги

Залізничне сполучення між Києвом та Бухарестом запускається у тестовому режимі - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА