Інтерфакс-Україна
15:27 29.11.2012

П'яного водія маршрутки затримано в Києві - ДАІ

1 хв читати

Столичні співробітники Державтоінспекції близько Виставкового центру на проспекті Глушкова виявили нетверезого водія маршрутного автобуса "Мерседес Бенц", який слідував за маршрутом "Ружин-Київ".

Як повідомляє прес-служба ДАІ Києва, правоохоронці звернули увагу на те, що "Мерседес" постійно змінював напрямок руху. Зупинивши маршрутку, вони з'ясували, що 26-річний водій перебував за кермом у нетверезому стані.

У салоні маршрутки перебували 11 пасажирів. Порушника відсторонили від водіння, далі пасажирів до кінцевої зупинки біля станції метро "Либідська" довіз інспектор ДАІ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск: Польща застосує статтю 4 НАТО для консультацій щодо реагування на загрозу

ЄС виділив близько EUR170 млрд військової та фінансової допомоги Україні з 2022 року

Туск про атаку РФ: Зафіксовано 19 порушень повітряного простору Польщі, ймовірно, було збито чотири дрони

Мінкультури пропонує запровадити можливість підтримки довгострокових проєктів УКФ

Президентка ЄК: Працюємо над 19-м пакетом санкцій проти РФ, прагнемо пришвидшити відмову від російського палива

Президентка ЄК оголосила про дроновий альянс з Україною, ЄС виділить EUR6 млрд

Навроцький: Ми обговорили можливість застосування статті 4 Північноатлантичного договору

ЄС разом з Україною проведе саміт за повернення українських дітей, викрадених РФ, - президентка ЄК

Президентка ЄК пропонує Україні "репараційний кредит" на основі заморожених російських активів

НАТО не розглядає вторгнення БпЛА в Польщу як російську атаку – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА