Інтерфакс-Україна
11:39 30.11.2012

У Києві очікують підписання мирної угоди між Ізраїлем і Палестиною - МЗС

2 хв читати
У Києві очікують підписання мирної угоди між Ізраїлем і Палестиною - МЗС

В Україні сподіваються, що незабаром буде створено всі умови для укладення мирної угоди між Ізраїлем і Палестиною.

"Україна виходить із необхідності забезпечення послідовного просування до головної мети: коли дві незалежні держави - Ізраїль і Палестина - співіснуватимуть у мирі та безпеці, що сприятиме становленню стабільності й економічного розвитку в усьому Близькосхідному регіоні", - повідомив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дикусаров у відповідь на прохання прокоментувати ухвалення Генасамблеєю ООН резолюції про надання Палестині статусу спостерігача.

О.Дикусаров зазначив, що у зв'язку з ухваленням цієї резолюції, що в міжнародній спільноті багато хто розцінив як визнання Палестини державним утворенням, у Києві нагадують, що в Україні функціонує посольство Палестини, також діє представництво України при Палестинській національній адміністрації.

Представник МЗС наголосив, що в ситуації, коли після загострення відносин Ізраїль і ХАМАС досягли перемир'я, для України головне питання - "це створення умов для досягнення мирної та всеосяжної угоди між ізраїльтянами та палестинцями за результатами їх двосторонніх переговорів".

"Зі свого боку Україна підтверджує готовність продовжувати надавати добрі послуги в Близькосхідному мирному процесі", - наголосив О.Дикусаров.

Як повідомлялося, 30 листопада Палестина підвищила свій статус в Організації Об'єднаних Націй - від постійного спостерігача до держави-спостерігача, яка не є членом ООН. За це проголосували 138 країн, дев'ять - проти, 41 держава утрималася.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Приїзд Трампа до Києва був би важливим сигналом для України й самого президента США - Мережко

Умєров за результатами роботи в США: Гарантії безпеки залишаються ключовою умовою для стійкого результату

Туск: Заява про участь США в гарантіях безпеки є успіхом, але до завершення переговорів ще далеко

Залужний продовжує відстоювати інтереси України на посаді посла у Великій Британії - радниця

PlayCity планує переглянути підхід до штрафів за порушення реклами на гральному ринку – керівник

Темпи просування окупантів на тижні суттєво уповільнились, переважно за рахунок сіверського напрямку – DeepState

Нацполіція повідомляє про викриття міжнародної мережі з легалізації коштів на понад EUR1,6 млн

Міненерго співпрацює з МВС над прогнозуванням наступних атак РФ на енергооб'єкти – Некрасов

Три пункти допомоги УЧХ працюють у Вишгороді

Посадовці "Укренерго" підозрюються у заволодінні електроенергією без її фактичної оплати – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА