Інтерфакс-Україна
12:26 30.11.2012

Україна має намір просити Росію про екстрадицію небезпечного злочинця

1 хв читати
Україна має намір просити Росію про екстрадицію небезпечного злочинця

Прокуратура Запорізької області направила до Генпрокуратури матеріали клопотання про екстрадицію громадянина України, який тривалий час перебував у міждержавному розшуку, для притягнення його до кримінальної відповідальності.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури у п'ятницю з посиланням на старшого прокурора прокуратури Запорізької області Юлію Буланову, зловмисника затримали 21 листопада поточного року в російському місті Орлі.

Він був членом організованої злочинної групи, яка діяла на території Запорізької області протягом 2001 року. Затриманого підозрюють у вчиненні низки розбоїв, незаконних заволодінь транспортними засобами, незаконного позбавлення волі та інших злочинів (ч. 3 ст. 142, ч. 2 ст. 123 КК, ч. 3 ст. 289, ч. 2 ст. 263 КК України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

56% опитаних в Україні респондентів позитивно ставляться до Папи Римського Лева XIV

Правоохоронці заблокували низку схем ухилення від мобілізації та виїзду за кордон в різних регіонах України

Дробович про ситуацію з НВМК: На кладовищі вже знайшли спочинок захисники, скасування рішення про передачу землі назад цього не поверне

Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти компаній, які обслуговують танкерний флот РФ

Дві людини загинули і троє зазнали поранень внаслідок нічного удару по Олексієво-Дружківці

Швеція передала українським військовим медикам засіб для поповнення рідини в організмі

Найближчі дні в Україні будуть дуже холодними, невеликий сніг пройде лише у деяких областях

Зеленський: За добу не було цілеспрямованих ударів РФ по енергетиці

Землетрус магнітудою 4,8 відбувся в акваторії Азовського моря біля Казантипу

Чинний глава ОБСЄ та генсек організації прибули до Києва

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА