Інтерфакс-Україна
03:00 04.12.2012

Севастопольська бригада тактичної авiацiї отримала два модернiзованi лiтаки Л-39

1 хв читати

Севастопольська бригада тактичної авiацiї повiтряного командування "Пiвдень" Повiтряних Сил ЗС України отримала два модернiзованi лiтаки Л-39 "Альбатрос".

Як повiдомляє прес-служба Мiнiстерства оборони України в понедiлок, лiтаки -39 пройшли капiтальний ремонт на державному пiдприємствi "Одеське авiацiйно-ремонтне пiдприємство "Одесавiаремсервiс".

Л-39 отримали новi двигуни зi збiльшеною тягою, вдосконалену систему управлiння силовою установкою та бортовими аварiйно-експлуатацiйними датчиками i приладами. Крiм цього, на лiтаки нанесено цифровий камуфляж, який розмиває силует лiтака в польотi, ускладнюючи його iдентифiкацiю.

Лiтаки прибули на вiйськовий аеродром "Бельбек" у Криму минулого тижня.

Як повiдомлялося, 2 листопада в розпорядження Севастопольської бригади тактичної авiацiї Повiтряних сил Збройних Сил України надiйшов навчально-тренувальний лiтак Л-39.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попит на таксі в Києві після обстрілу зріс на 25-30%, у деяких районах – на 50% – генменеджер Bolt Україна

Зеленський хоче долучити Фінляндію до забезпечення енергетичної стійкості України

"Хмельницькобленерго" спростувало інформацію про запровадження графіків відключень е/е в області

В Запоріжжі вже 11 постраждалих від нічної атаки

Україна підтримує заклик глави МЗС Італії щодо встановлення перемир’я на час Олімпіади-2026 в лютому - Тихий

Міноборони Британії: Сотні ракет ППО доставлені в Україну майже на пів року раніше очікуваного

Делегація України обговорюватиме у США всі питання українсько-американського стратегічного партнерства, включно з Drone deal - МЗС

Львів протестував міські комунікації на випадок блекауту та відклав початок опалення через нічні обстріли Києва – мер

УЧХ допомагає у Каневі постраждалим від повітряної атаки РФ

У Києві енергопостачання поновлено у понад 423 тис. споживачів, система водопостачання працює в штатному режимі – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА